وب سایت ووکامرس ایرانی همراه با کارشناسانی متخصص و با تجربه با هدف رفع مشکلات فروشگاه های ووکامرس و ارائه تمامی خدمات مرتبط با آن ایجاد شده است.

سوالات متداول

خانه سوالات متداول

با به کار گیری دانش و تجربه کارشناسان متخصص تیم ووکامرس ایرانی، قادر به رفع انواع مشکلات،خطاها و پباده سازی درخواست های موجود در فروشگاه های ووکامرس هستیم.
فهرست خدمات ما در وب سایت ووکامرس ایرانی به شرح زیر است:
1- پشتیبانی سایت
2- افزایش سرعت
3- امنیت سایت و سرور
4- ریسپانسیو سازی
5- رفع خطاهای پایگاه داده
6- سئو و بهینه سازی
7- رفع خطاهای w3c
8- بازیابی سایت های هک شده
9- فروش و طراحی انواع قالب و افزونه

عضویت در وب سایت ووکامرس ایرانی و ایجاد حساب مستلزم پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست. استفاده از آموزش ها رایگان و بهره گیری از خدمات ووکامرس ایرانی غیر رایگان است.

خیر. وب سایت انجمن وردپرس ایرانی برای تمام علاقه مندان به سیستم قدرتمند مدیریت محتوای وردپرس ایجاد شده است و هر فردی با هر میزان دانش و آگاهی می تواند در وب سایت عضو شود. توصیه می کنیم قبل از عضویت در سایت حتما قوانین سایت را مطالعه کنید چرا که عضویت در سایت به معنی پذیرش این قوانین است.

در صورت داشتن هر گونه پرسش و ثبت سفارشات خود می توانید از طریق روش های مطرح شده در صفحه تماس با ما، به برقراری ارتباط با کارشناسان متخصص و متعهد وب سایت انجمن وردپرس ایرانی بپردازید.

با توجه به ساختار هر وب سایت فروشگاهی و نوع خطا و مشکل پیش آمده، هزینه رفع آن متفاوت خواهد بود. برای ثبت سفارش و اطلاع از قیمت ها می توانید از روش های زیر استفاده کنید:
1- تماس با کارشناسان ما
2- ارسال تیکت
در صورت داشتن پرسش جدید
می توانید آن را برای ما ارسال کنید.